هدایای تبلیغاتی چیست ؟

هدایای تبلیغاتی از یک نایلون تبلیغاتی می تواند باشد تا گرانترین ساعت‌ها و حتی خودروها. محل تبلیغ بر روی هدایای تبلیغاتی باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولاً در مرکز هدیه صورت می‌گیرد. لزوما بزرگ بودن یا گران بودن هدیه تبلیغاتی نمی‌تواند دلیل بر کارآ بودن آن هدیه داشته باشد .

مثلا حتی یک خودکار کوچک می‌تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمندتر و مفیدتر باشد. بهترین هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند، مثلا از هدیه‌ تبلیغاتی که روی میز کار و یا ساعتی که روی ‏مچ دست بسته می‌شود می‌توان نام برد که از پربازدیدترین هدایای تبلیغاتی می‌توانند باشند. ‏

شاید بتوان گفت که هدایای تبلیغاتی یکی مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن ‏محصول یا خدمات داشته باشد بنابراین انتخاب صحیح نوع هدیه تبلیغاتی، بکار گیری خلاقیت در طراحی هدیه تبلیغاتی و مرتبط ‏بودن آن با محصول یا خدمات مورد نظر از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه درصد بسیار بالایی از هدایای ‏تبلیغاتی برای قدردانی از مشتریان یا همکاران بکار رفته و بسیاری از آنها از هدیه تبلیغاتی خود استفاده می کنند، ارائه هدایای ‏تبلیغاتی خاص و خلاق که مخاطب را به هیجان آورد باعث خوشنودی مخاطب و پیدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبلیغ کننده در ‏او می گردد.‏

در زمینه هدایای تبلیغاتی میتوان به زیر گروه های بسیاری اشاره کرد از جمله : ست تبلیغاتی، ست پذیرایی، ست های مدیریتی تبلیغاتی، ست پذیرایی تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی خاص، ملزومات اداری خاص،کیف تبلیغاتی خاص، موس پد تبلیغاتی، فلش مموری تبلیغاتی، انواع جاسوئیچی ( جاسوئیچی فلزی – جاسوئیچی چوبی و…)، جاسوئیچی تبلیغاتی، جاکارتی، ساعت رومیزی تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ست خودکار تبلیغاتی، روان نویس تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی،کیف ابزار تبلیغاتی، جعبه ابزار تبلیغاتی، ارگانایزر تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، تی شرت تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، نیز از دیگر هدایای تبلیغاتی بشمار می روند.

يك دليل ثابت برای هديه دادن وجود دارد: تقويت روابط شخصی بين هديه‌دهنده و هديه‌گيرنده.

انگيزه‌ها در هديه دادن‌ها متفاوت است به‌خصوص از اين نظر كه آيا هيچ پيش‌شرطی در هديه دادن نهفته است يا خير. اين امر به‌خصوص بايد در نظر گرفته شود كه آيا هيچ نشانه‌ای از تبليغ در آن هست يا نه. البته نبايد گمان كرد كه بحث الان در اين چارچوب است كه نبايد هيچ نفعی از هديه دادن حاصل شود. برای برخی از شركت‌ها هديه دادن بخشی از استراتژی بازاريابی است.

همگان بر يك نكته اتفاق‌نظر دارند: هديه دادن يكی از راه‌های مقرون به‌صرفه برای ايجاد حس مشاركت و ايجاد روابط ارزشمند است.

اما به هر حال انجمن بين‌المللي محصولات تبليغاتی پژوهش‌های مستمری را در زمينه روابط هديه‌دهندگان و هديه‌گيرندگان انجام می دهد كه يافته‌های يكی از آن‌ها حاكي از اين است كه آنان كه هديه مي‌‌دهند در مقايسه با شركت‌هايی كه هديه نمی‌‌دهند دو برابر شانس تماس گرفتن از طرف هديه‌گيرندگان را دارند.

شركت هری اند ديويد كه يك شركت دست‌اندركار صنايع غذايی است و جزو بازيگران كليدی در حوزه هدايای تبليغاتی به شمار می‌آيد،

فرصاد با توجه به اهمیت هدایای تبلیغاتی ،‌طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی خاص را عرضه می نماید که می توانید از متنوع ترین هدایای تبلیغاتی و ست های تبلیغاتی بازدید نمایید.

همچنبن می توانید از طریق شماره تلفن 77526790 (021)جهت مشاوره با کارشناسان شرکت فرصاد در زمینه انتخاب بهترین نوع هدیه تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *