مزایای هدایای تبلیغاتی چیست؟

شما با عرضه هدایای تبلیغاتی‏ ، كالا و خدمات خود را به آنها معرفی می كنید. به این ترتیب بر اثر تلاش های شما آنها مجبور نیستند برای تهیه خواسته ها و نیازهایشان به زحمت بیفتند. با ارائه هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان خود یادگاری های كاربردی و هدایای تبلیغاتی خاص را هدیه می دهید كه می توانند با حفظ و نگهداری و استفاده مستمر از آنها كالاها، خدمات و نام و نشان تجاری شما را همیشه به یاد داشته باشند.

همگان بر يك نكته اتفاق‌نظر دارند که هدایای تبلیغاتی ارائه دادن يكی از راه‌های مقرون به‌صرفه برای ايجاد حس مشاركت و ايجاد روابط ارزشمند ‏است‎.

يك دليل ثابت برای هديه دادن وجود دارد و آن تقويت روابط شخصی بين هديه‌دهنده و هديه‌گيرنده است.‎

انجمن بين‌المللی محصولات و هدایای تبليغاتی پژوهش‌های مستمری را در زمينه روابط هديه‌دهندگان و هديه‌گيرندگان انجام ‏می دهد كه يافته‌های يكی از آن‌ها حاكی از اين است كه شرکت هایی که هدایای تبلیغاتی ارائه می‌‌دهند در مقايسه با شركت‌هايی كه هديه تبلیغاتی نمی‌‌دهند دو برابر بیشتر ‏شانس تماس گرفتن از طرف هديه‌گيرندگان را دارند‎.‎

شركت هری اند ديويد كه يك شركت دست‌ اندركار در صنايع غذايی است و جزو بازيگران كليدی در حوزه هدايای تبليغاتی به شمار ‏می‌آيد.

تبلیغات سیل عظیمی از اطلاعات و  ایده ها را در جامعه جاری میكند ، اگر چه برخی از این اطلاعات  ممكن  است از سوی افراد به درستی درك نشود یا اهمیت و ارزش آن مورد توجه قرار نگیرد. همواره با این رویكرد به مشتریان بالقوه خود بنگرید كه با فعالیت های خود به آنها لطف میكنید و به یاری آنها می شتابید.

ما می دانیم كه تمامی مشتریان آگهی های چاپی و نامه های تبلیغاتی شركت ها را نزد خود نگه نمی دارند، اما ارائه یك جاكلیدی تبلیغاتی كوچك كه اطلاعات تماس شما برروی آن درج شده باشد میتواند در تمام طول سال شما را در نزدیک ترین حالت ممكن به مشتریانتان نگه دارد.

گروه تبلیغاتی فرصاد با علم به این مهم و با هدف ارائه سبكی نوین و عرضه برترین و موثرترین هدایای تبلیغاتی در خدمت كلیه شركت ها، سازمان ها و مراكز دولتی می باشد كه به دنبال استفاده از جدیدترین محصولات تبلیغاتی، برای عرضه خدمات و كالاهای خود می باشند. فرصاد با توجه به اهمیت هدایای تبلیغاتی،‌ طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی خاص را عرضه می نماید که می توانید از متنوع ‏ترین هدایای تبلیغاتی و ست های تبلیغاتی بازدید نمایید.

همچنین می توانید از طریق شماره تلفن 77526790 (021)جهت مشاوره با کارشناسان فرصاد در زمینه انتخاب بهترین و مناسبترین ‏نوع هدیه موردپسند تماس حاصل نمایید.‏

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *