تاثیر هدایای تبلیغاتی نسبت به تبلیغات ساده

تاثیر هدایای تبلیغاتی نسبت به تبلیغات ساده

امروزه برای تبلیغات روش های زیادی وجود دارد از تبلیغات تلویزیونی گرفته تا تبلیغات در ابعاد بزرگ در بزرگراه ها وبیلبوردها،که این تبلیغات می توانند برای تعداد زیادی از انسان ها اطلاعات زیادی را مبادله کند.که این روش شاید به نظر بهترین راه باشد اما تبلیغات شکل های متفاوتی دارد  که می تواند در لحظه هم توانایی و قابلیت وهم روش خود در کار را  به نمایش بگذارد.

مثلا اگر مرکز فعالیتی روی کارهای چرمی دارد می تواند از جنبه های مختلف بررسی کرد .

اول اینکه وقتی که وسیله ایی به عنوان تبلیغات ارائه  می شود آن وسیله در معرض دید قرار می گیرد و این در ذهن آدمی نهادینه می شود و اگر به آن نیاز پیدا کرد از اولین اطلاعات بایگانی شده در مغز استفاده می کند پس این  موضوع می تواند بسیار حایز اهمیت باشد.

و یا تقویم هایی که به عنوان معرفی و پرزنت کردن فعالیت طراحی می شود که می تواند مجموعه ایی از فعالیت را در قالبی مثل آلبوم ارائه کرد که هر کدام از این فعالیت که در در یک هفته و یا یک ماه در معرض دید مخاطب قرار داد.به همین دلیل می تواند بسیار در روند کار موثر باشد.این هدایای تبلیغاتی ابزار بازاریابی قدرتمندی هستند،چرا؟

چون که تبلیغاتی به پایداری این هدایا در قالب هایی چون لیوان، خودکار و جای کارت و سررسید و محصولات چرمی و… وجود ندارد. چون قدرت چشم در یادآوری خاطرات بسیار زیاد است و در این زمینه خاص می توان از این قدرت استفاده کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *